O Członkach Stowarzyszenia

ŁĄCZYMY BIZNES(Y)

Jesteśmy platformą zbudowaną na sieci powiązań biznesowych co umożliwia dzielenie się wiedzą i doświadczeniem pomiędzy członkami oraz łączy kompetencje w celu realizacji wspólnych projektów biznesowych.


Jako podmiot opiniotwórczy tworzymy rekomendacje regulacji prawnych oraz propozycje rozwiązań cyfrowych, jak również bierzemy czynny udział w cyfrowej transformacji gospodarki.

POZNAJ NAS

Zarząd

AS
Aleksander Szerner
Ekspert rynkowy ds. BIM, Digitalizacji, PROPTECH oraz Cyfrowych Rozwiązań Biznesowych.
Doświadczenie Doświadczenie

BIO

Uczestniczył w realizacji budowy autostrad A1, A2, A4 oraz wdrożenia automatyki lotniczej, laserowego obrazowania danych, aplikacji biznesowych oraz rozwiązań z zakresu IT w Geodezji. Współtwórca strategii BIM, strategii digitalizacji firmy oraz wykorzystania technologii tworzących erę przemysłu 4.0. Autor i wykładowca publikacji technicznych o metodyce BIM. Obecnie konsultant ds. przeprowadzenia cyfrowej transformacji firmy obejmującej zmiany procesowe i technologiczne.

MJ
Maciej Jankowski
Ekspert w zakresie modelowania informacji cyfrowej, promujący technologie BIM od 2014 roku.
Doświadczenie Doświadczenie

BIO

Obecnie Inspektor nadzoru robót branży sanitarnej. Wcześniej: Auditor wiodący ISO 9001, Kierownik kontroli jakości, Inżynier Procesu, Kierownik Robót Sanitarnych, Inżynier Budowy.

Rada Doradcza

PJ
Piotr Janiszewski
Ekspert z dziedziny budownictwa i zarządzania projektami budowlanymi.
Doświadczenie Doświadczenie

BIO

Związany z branżą budowlaną zawodowo od ponad 20 lat. Wieloletni członek Grupy Zarządzającej i Prezes Zarządu Firmy Skanska SA. Podczas kariery w firmach budowlanych przeszedł całą ścieżkę rozwoju zawodowego od Inżyniera Budowy poprzez odpowiedzialność za realizację projektów budowlanych do momentu przejęcia odpowiedzialności za całą działalność firmy. Pasjonat nowoczesnych technologii . Jako wykonawca północnego odcinka autostrady A1 z Gdańska do Torunia, jednego z największych przedsięwzięć infrastrukturalnych w naszym kraju i czołowego projektu drogowego w Europie w tym czasie był jednym z prekursorów zastosowania nowoczesnych technologii BIM w praktyce, w tym cyfrowego modelu BIM przy projektowaniu, procesach i wykonawstwie. Inicjator rozwiązań z obszaru digitalizacji usprawniających zarządzanie informacją w całym procesie budowlanym i w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Inwestor/anioł biznesu czynnie angażujący się w przedsięwzięcia oparte o nowoczesne rozwiązania cyfrowe. Konsultant i doradca dla menadżerów i zarządów Firm.

DR
Dr Dorota Raben
Ekspert z dziedziny zarządzania, logistyki i łańcuchów dostaw.
Doświadczenie Doświadczenie

BIO

Od 31 lat związana  z zarządzaniem i  logistyką, której poświęciła całe swoje życie zawodowe do dnia dzisiejszego – począwszy od uruchomienia centrum magazynowego w Poznaniu dla przedstawicielstwa firmy „Herlitz”, poprzez współtworzenie i rozwijanie rodzinnej firmy logistycznej „Raben”, po pracę dla takich firm jak „Royal Frans Maas Group”, „Gefco”, „FM Logistic”, „Portu Gdańsk”, „Euro-net”. Członek Rad Nadzorczej Trefl S.A. oraz Arctic Paper S.A. 
Członek Rady doradczej Hyper Poland (Nevomo). Doradca zarządu w wielu firmach. Dodatkowo, swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym, które zdobyła pracując w Europie i Azji dzieli się prowadząc od 11 lat wykłady z zarządzania i logistyki na studiach podyplomowych, MBA oraz DBA na 3 uczelniach: Akademii Leona Koźmińskiego, SGH, PAN. Jako ekspert jest uczestnikiem wielu konferencji, seminariów oraz szkoleń w Polsce i poza granicami kraju. Certyfikowany Trener organizacji – Brian Tracy International.

WZ
Wojciech Znojek
Ekspert Systemów do zarządzania obiektami przemysłowymi i użytku publicznego.
Doświadczenie Doświadczenie

BIO

Współzałożyciel i wiceprezes firmy SABUR Sp. z o.o. Od 30 lat związany jest z branżą IT oraz automatyki. W firmie odpowiedzialny jest za kontakty z partnerami zagranicznymi firmy, sprzedaż wprowadzonych z sukcesem ich produktów na polski rynek. Ma wieloletnie i różnorodne doświadczenie we wdrażaniu systemów automatyki infrastrukturalnej, przemysłowej oraz budynkowej. Pasjonat kreowania rozwiązań podnoszących efektywność biznesową i technologiczną firm i przedsiębiorstw wielu branż. Przywiązuje dużą wagę do rzetelności w prowadzeniu biznesu, zasad zrównoważonego rozwoju, oraz działań pro pracowniczych. Jest Członkiem Rady Programowej Forum Nowoczesnej Produkcji, Rady Przemysłowo-Programowej Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej, działa w kilku organizacjach biznesowych. Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej, studiów biznesowych IFG oraz ICAN Institute.

Członkowie Honorowi

1-copy
Jan Styliński
CEO PZPB
2-copy
Przemysław Janiszewski
EProxy of the Management Board - Green Building at Unibep S.A.
3-copy
Ania Streżyńska
CEO MC2 Innovations
4-copy
Witold T. Bielecki
President of Koźmiński University
5-copy
Jarosław Gracel
Vice President at ASTOR

Członkowie Wspierający

Członkowie Współpracujący

Obsługa Spraw Stowarzyszenia

Jolanta copy
Jolanta Czudak-Tomaka
Rzecznik Prasowy
Marcin Kaźmierski
Marcin Kaźmierski
Koordynator Projektów

Stowarzyszenie BIM
ul. Kaliska 23 / U4
02-316 Warszawa

KRS. 0000517738
NIP. 5272764369
REGON. 360520485

ŁĄCZYMY BIZNES(Y)